Imatran Kyykkä
listemoji_events
format_list_numbered

Joukkueen sisäinen ranking

Pelaajat laitettuna järjestykseen edellisen kymmenen kilpailun kahden parhaan tuloksen summan perusteella. Tasatilanteissa tulosten viimeaikaisuus ratkaisee.

Mukaan lasketaan kansallisissa viikonloppukilpailuissa heitetyt henkkaritulokset valitulta ja sitä edeltävältä kaudelta.

Miehet

Pelaaja2/102/92/82/72/62/52/42/32/22/1KA
Totti Sillanpää4848484848484848434318.40
Leevi Hovatov4242424242424242331915.27
Mikko Kuusio4137373737373324241115.00
Jukka Tanninen393939393939322121920.00
Samuli Kantola3535353535353535331414.21
Eetu Peltola3535353535353532302112.20
Jarno Mikkola333333333333331615.17
Eetu Knutars2020202020202016245.50
Erik Kuitunen20.00
Juha Varis15.00
Kuisma Närhi9.20
Eero Ryhänen-3.50

Naiset

Pelaaja2/102/92/82/72/62/52/42/32/22/1KA